Paaugstinātu tīrības prasību uzkopšana

Profesionāli un kompetenti

Paaugstinātu tīrības prasību uzkopšanai nepieciešamas speciālistu zināšanas, lai izpildītu stingros un atšķirīgos telpu tīrīšanas klasifikāciju nosacījumus, papildus starptautiskajiem kvalitātes un higiēnas standartiem.

Papildus juridiskajām prasībām, mēs ievērojam katra individuāla klienta objekta specifiskās vadlīnijas. Tas var attiekties uz tīrīšanas biežumu, specifiskām tīrīšanas metodēm vai produktiem, vai gaisā pārnēsāto daļiņu mērīšanu saskaņā ar klasifikāciju.

Mūsu paaugstinātu tīrības prasību uzkopšanas strādnieki ir labi kvalificēti un apmācīti par tēmām, piemēram par tīru telpu un hermētisku telpu uzkopšanu, apģērbu noteikumiem, specifiskiem darba procesiem un dokumentāciju, lapu ražošanas praksi un veselību un drošību. Mūsu speciālistiem ir pieredze paaugstinātu tīrības prasību uzkopšanā uzkopšanā vairākos sektoros, un viņi pārzina dažādos nosacījumus. No pusvadītāju, farmācijas un pārtikas ražošanas nozarēm līdz kosmisko tehnoloģiju un medicīnas iestādēm.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par tīro telpu uzkopšanu, ko veic Dussmann Service, zvaniet mums vai sazinieties ar mums e-pastā.

Mūsu pakalpojumu pārskats

  • Paaugstinātu tīrības prasību uzkopšana
  • Paaugstinātu tīrības prasību uzkopšanas apģērba pārvaldība
  • Veļas mazgāšana
  • Mūsu un citu darbinieku apmācības
SIA "P.Dussmann"
Uzziņu tālrunis
Tel. +371-67-289415+371-67-289415

Paaugstinātu tīrības prasību uzkopšana

DIN ISO 14644, VDI 2083

Paaugstinātas tīrības prasību uzkopšanas personāls ir speciāli apmācīts un kvalificēts veicamajam uzdevumam. DIN ISO 14644, VDI 2083 un GMP (Labas ražošanas prakse) nosaka minimālās prasības.