Dussmann uzkopšanas pakalpojumi
Dussmannuzkopšanas pakalpojumi

Uzkopšanas pakalpojumi – Ekoloģiski piemēroti un rentabli

Jūsu izmaksu samazināšana, saglabājot Jūsu nekustamā īpašuma vērtību

Racionāli runājot, uzkopšanas pakalpojumi nodrošina tīrību. Emocionāli runājot, tie nodrošina, ka apmeklētāji jūtas komfortabli. Mūsu pakalpojumi ietver plaša spektra profesionālos uzkopšanas pakalpojumus. Mēs izstrādājam individuālu metodi saskaņā ar katra klienta vajadzībām un rūpīgi piemērojam mūsu pakalpojumus konkrētām vajadzībām. Pakalpojumi tiek sniegti ne tikai augstā līmenī, bet arī sasniedzot labāko iespējamo izmaksu efektivitāti.

Mēs nodrošinām, ka izmantotie produkti un tīrīšanas mehānismi nebojā virsmu materiālus un ir ekoloģiski piemēroti. Ja esošie produkti neatbilst piemērojamajiem standartiem, mēs kopā ar piegādātājiem izstrādājam jaunus produktus. Rezultātā tiek radīti inovatīvi uzkopšanas pakalpojumi, kas ieņem nozīmīgu lomu Jūsu īpašuma vērtības saglabāšanā. Un visbeidzot, visaptveroša integrēta kvalitātes pārvaldība nodrošina, ka Jūs vienmēr varat uz mums paļauties. Tas rada savstarpēju uzticēšanos un labu sadarbību.

Jūs varat gūt labumu no mūsu 50 gadu ilgās uzkopšanas pakalpojumu pieredzes. Mēs labprāt detalizētāk apspriestu uzkopšanas metodi, kas atbilst Jūsu konkrētajām vajadzībām. Sazinieties ar mums e-pastā vai zvaniet mums.

DS Marķējums

Vienkārši un Droši

Mūsu uzkopšanas līdzekļiem veicam mūsu pašu marķēšanu: tas nodrošina, ka to izmantošana ir gan vienkārša, gan droša.

Ilgtspējīga uzkopšana

Videi draudzīgs

Mūsu tīrīšanas procedūrām tiek izmantoti produkti, kas bioloģiski sadalās. Papildus tiek lietotas līdzekļu koncentrācijas, lai samazinātu iepakojuma un transporta izdevumus, tiek lietots higiēnas papīrs, kas ir FSC (Mežu uzraudzības padome) sertificēts, mazgāšanas un tīrīšanas mašīnas, kas taupa ūdeni, mazgāšanas līdzekļus, enerģiju un mūsu piegādātāju reģionālais tuvums.