Enerģijas pārvaldība

Efektīvi un ekonomiski

Enerģijas pārvaldība samazina Jūsu enerģijas izmaksas gan ar tirdzniecības, gan tehniskiem līdzekļiem. Tirdzniecības enerģijas pārvaldība ietver labākā piegādātāja noteikšanu un optimālā līguma apspriešanu.

Tehniskās enerģijas pārvaldība sākas ar pilnīgu, sarežģītu pašreizējās situācijas analīzi. Enerģijas pārvaldības sistēmas saskaņā ar DIN EN ISO 50001; enerģijas ietaupījumu iespējas tiek identificētas un izmantotas – no sanitārajām, dzesēšanas, gaisa kondicionēšanas un apkures sistēmām līdz elektriskajām iekārtām, transporta aprīkojumu un ēku un automatizācijas vadības sistēmām. Piemēram, moderno enerģijas taupīšanas sūkņu, apgaismojuma un siltummaiņas sistēmu izmantošana var sniegt būtiskus ietaupījumus. Esošo sistēmu optimizācija ikdienas darbībām var veicināt tālākus ietaupījumus. Mēs piedāvājam arī salīdzinošās novērtēšanas pakalpojumu.

Izmantojiet Jūsu tehnisko sistēmu enerģijas ietaupījumu iespējas. Mēs labprāt sagatavosim Jums pielāgotu enerģijas taupības metodi. Zvaniet mums vai sazinieties ar mums e-pastā.

Mūsu pakalpojumu pārskats

  • Darbības izmaksu apkopojums
  • Enerģijas pārvaldības sistēmas saskaņā ar DIN ISO 50001
  • Patēriņa un optimizācijas ieraksti
  • Gudra pārraudzība ar Dussmann Energy Cloud
SIA "P.Dussmann"
Uzziņu tālrunis
Tel. +371-67-289415+371-67-289415

Sinerģijas

Rentablas idejas

Prasmīgi saistot individuālos pakalpojumus un sistēmas, apvienojot procesa posmus, mēs radām sinerģiju, kas padara mūsu konceptus tik rentablus.