Dzesēšana, gaisa kondicionēšana un pakalpojumi

Neatkarīgi un ātri

Dussmann Service nodrošina nevainojamu darbību visā dzesēšanas un gaisa kondicionēšanas sistēmas ciklā. Mūsu sistēmas risinājumi ietver rentablu lietotāju metodi un plaša spektra pakalpojumus. Mēs konsultējam un atbalstām mūsu klientus, pildot juridiskos apsaimniekotāja pienākumus.

Tirdzniecībai, mazumtirdzniecībai un rūpniecībai ir ļoti dažādi noteikumi attiecībā uz temperatūras apstākļiem ēdiena un citu produktu transportēšanā, glabāšanā, ražošanā un pārdošanas izrādīšanā. Mēs izstrādājam uzticamus risinājumus, balstoties uz modernām, energoefektīvām un videi atbilstošām tehnoloģijām un sastāvdaļām.

Neatkarīgi, vai tā ir komfortabla vide birojā vai sabiedriskā ēkā, vai kāda veida ražošanā un glabāšanā noteikta precizitāte, Dussmann Service orientē savus risinājumus uz klienta prasībām.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu dzesēšanas un gaisa kondicionēšanas sistēmām un pakalpojumiem, zvaniet mums vai sazinieties ar mums e-pastā.

SIA "P.Dussmann"
Uzziņu tālrunis
Tel. +371-67-289415+371-67-289415

Sinerģijas

Rentablas idejas

Prasmīgi saistot individuālos pakalpojumus un sistēmas, apvienojot procesa posmus, mēs radām sinerģiju, kas padara mūsu konceptus tik rentablus.