Dussmann Tehniskie pakalpojumi
DussmannTehniskie pakalpojumi

Efektīvi un moderni

Nodrošinām, ka varat uzticēties savām tehniskajām sistēmām

Lai nodrošinātu Jūsu tehnisko sistēmu labu pieejamību, ir svarīgi ņemt vērā gan specifiskus nozares noteikumus, gan konkrēto tehnisko sistēmu veidu.

Mūsu darbiniekiem ir pieredze ar visām tehniskajām sistēmām. Mūsu pakalpojumi tiek veidoti tā, lai nodrošinātu, ka darba procesi tiek veikti efektīvi, un individuāli pakalpojumi ir cieši saistīti, lai radītu līdzdarbību, kas rezultējas paaugstinātā izmaksu efektivitātē.

Mēs saglabājam augstus kvalitātes līmeņus un garantējam atbilstību likumdošanai ar datorsistēmu atbalstītu kvalitātes nodrošināšanai, kā arī Jūsu darbinieku sākotnējās un tālākās apmācības. Jūs varat paļauties uz pilnīgu neitralitāti, kad slēdzat līgumu par mūsu tehniskajiem pakalpojumiem. Mēs strādājam neatkarīgi no ražotājiem un darbojamies tikai Jūsu interesēs.

Mēs labprāt sniegsim Jums vairāk informācijas par Dussmann Service tehniskajiem pakalpojumiem. Zvaniet mums vai sazinieties ar mums e-pastā.

SIA "P.Dussmann"
Uzziņu tālrunis
Tel. +371-67-289415+371-67-289415

Sākotnēja un Turpmāka Apmācība

Kvalificēts un Motivēts

Labi kvalificēts personāls ir augsta prioritāte. Mēs piedāvājam plašu programmu sākotnējās un tālākizglītības kursus par dažādiem tematiem mūsu pašu mācību centrā.