Viesnīcu nozares objekta pārvaldība

Pakalpojumi, kas palīdz Jums plānot

Aizkulisēs viesnīcas darbs bieži vien ir trauksmains. Svārstīgā noslogojuma, sezonālo izmaiņu un valsts svētku dēļ plānošana darbiniekiem ir kā izaicinājums. Mūsu objekta pārvaldības metodes viesnīcu nozarei nodrošina atbalstu visos procesos, kuri nav Jūsu galvenā uzņēmuma darbība. Mēs apmācām darbiniekus speciāli pienākumiem Jūsu viesnīcā un saskaņā ar Jūsu noteikumiem. Mūsu darbinieki strādā visu diennakti – Jūsu viesnīcas formas tērpos vai atbilstošā darba apģērbā.

Individuālie pakalpojumi, ko mēs nodrošinām viesnīcām, ietver dažādus uzkopšanas pakalpojumus, drošības, uzņemšanas un tehniskos pakalpojumus, kā arī darbinieku ēdināšanu. Drošības un uzņemšanas pakalpojumos mēs nodarbinām tikai speciāli apmācītus darbiniekus. Mūsu tehniskie pakalpojumi nodrošina, ka visas sistēmas darbojas labi un atbilstoši Jūsu viesu komfortam. Mūsu uzkopšanas pakalpojumos manāmi tikai nevainojami rezultāti; ņemot vērā viesu klātbūtni, darbinieki un iekārtas darbojas ļoti klusi.

Mūsu ēdināšanas pakalpojumi personālam radīti tā, lai Jūsu darbinieki justos enerģētiski un motivēti. Mēs atrodam labāko ēdināšanas pakalpojumu sistēmu un procedūru kombināciju, lai atbilstu Jūsu konkrētajām vajadzībām.

Lai saņemtu vairāk informācijas par mūsu viesnīcu objekta pārvaldību, lūdzu, zvaniet mums vai sazinieties ar mums e-pastā.

SIA "P.Dussmann"
Uzziņu tālrunis
Tel. +371-67-289415+371-67-289415

Delightful

Darbinieku Ēdināšana

Mūsu darbinieku ēdināšanas koncepcija ļauj piedāvāt Jūsu darbiniekiem vieglas, veselīgas un sabalansētas maltītes.

Iekštelpu uzkopšana

Rentabli

Mēs esam izstrādājuši modernas procedūras un metodes mūsu iekštelpu uzkopšanas darbā, kas palīdz mums strādāt ātrāk, efektīvāk un drošāk.