Veselības aprūpes objekta pārvaldība

Augsti kvalitātes standarti un zemas izmaksas

Slimnīcu darbībai ir divi konsekventi mērķi: uzlabot pacientu aprūpes kvalitāti un samazināt izmaksas. Ar mūsu objekta pārvaldības metodēm veselības aprūpes iestādēs šie mērķi nav nesavienojami. Metodes iedalās moduļos, un tās ir pielāgotas, lai atbilstu konkrētajām objekta prasībām. Ja pakalpojumi tiek cieši sasaistīti, ir iespējams sasniegt augsta līmeņa izmaksu efektivitāti.

Uzkopšanas darbā galvenā uzmanība jāpievērš higiēnai. Mēs uzturam noteiktus standartus, sākot no operāciju zāles, kura tiek nepārtraukti izmantota, līdz pat ķirurģiskai sterilizācijai un higiēnai virtuvē. Drošības pakalpojumu mērķis ir nodrošināt, ka iestādes apmeklēšanas laikā gan pacienti, gan apmeklētāji jūtas droši un ērti. Tehniskajo pakalpojumu prioritāte ir uzturēt tehnisko sistēmu pieejamību.

Pakalpojumi tālāk ietver arī pacientu un darbinieku ēdināšanu. Papildus gardām maltītēm mēs nodrošinām ēdināšanu ar īpašām uztura prasībām un varam piedāvāt ražošanas sistēmu izvēli.

Jūs varat gūt labumu no daudzajām priekšrocībām, ko sniedz veselības aprūpes pakalpojumu metode. Priecāsimies saņemt ziņu no Jums telefoniski vai e-pastā.

SIA "P.Dussmann"
Uzziņu tālrunis
Tel. +371-67-289415+371-67-289415

Delicatess

Ēdināšana Slimnīcās

Mūsu ēdināšanas koncepts slimnīcām ir galvenokārt koncepts Jūsu pacientu ēdināšanai, bet Delicatess var ietvert arī Jūsu darbinieku ēdināšanu: sākot no kafijas bāra līdz pat restorānam darbiniekiem.

Higiēnas uzkopšana

Individuāli un Uzticami

Mūsu koncepts higiēnas tīrīšanai 360 ° Higiēna, piedāvā slimnīcās un pārtikas ražošanas darbā uzticamu higiēnu. Integrētā sistēma ir izveidota, ņemot vērā visus faktorus, kas ietekmē higiēnu.