Transporta un loģistikas objekta pārvaldība

Pakalpojumi, kas darbojas saskaņā ar Jūsu grafiku

Lai nodrošinātu pakalpojumus transporta un loģistikas uzņēmumiem, ir nepieciešams ātrums, fleksibilitāte un uzticamība pakalpojumu sniedzējam. Mēs radām un veicam individuālas objekta pārvaldības metodes, kas nodrošina tieši šīs īpašības un var nodrošināt visus Jums nepieciešamos pakalpojumus no viena pakalpojumu sniedzēja, saglabājot augstus kvalitātes standartus un ievērojamu izmaksu efektivitāti.

Mūsu uzkopšanas pakalpojumos izmantojam modernu aprīkojumu, apmācītus darbiniekus un ekoloģiski piemērotus tīrīšanas līdzekļus neatkarīgi no tā, vai mūsu pakalpojumu objekts ir Jūsu ēka, autobusi, dzelzceļa vagoni, lidmašīnas vai kuģis. Mūsu darbinieki ir speciāli apmācīti to pienākumiem un noteikumiem. Piemēram, autobusu uzkopšanā mēs strādājam ar radio-frekvenču identifikācijas kodiem, lai varam informēt Jūsu plānošanas departamentu, kolīdz transportlīdzeklis ir gatavs lietošanai.

Mūsu ēdināšanas pakalpojumu komanda nodrošina darbinieku ēdināšanu – ja nepieciešams, visu diennakti. Ēdienkarte ir daudzveidīga, un maltītes ir veselīgas un gardas. Tehnisko pakalpojumu mērķis ir uzraudzīt to, lai tehniskās sistēmas darbojas nevainojami un lai tās būtu 100% pieejamas. Mūsu drošības darbinieki strādā ar piesardzību, lai garantētu Jūsu transportlīdzekļu, Jūsu pasažieru un darbinieku drošumu un drošību. Pakalpojumi, kas ietilpst Jūsu komplektā, ir pielāgoti Jūsu uzņēmuma procesiem un noteikumiem.

Mēs labprāt sniegsim vairāk informācijas par mūsu objekta pārvaldības metodēm transporta un loģistikas uzņēmumiem. Zvaniet mums vai sazinieties ar mums e-pastā.

SIA "P.Dussmann"
Uzziņu tālrunis
Tel. +371-67-289415+371-67-289415

Transporta uzkopšana

Ātra un pieejama

Mēs saprotam, ka uzkopjot autobusus, vilcienu vagonus vai lidmašīnas, elastīgums un pieejamība ir galvenā prioritāte, jo transportlīdzekļiem jābūt pieejamiem lietošanai, cik ātri vien iespējams.

Sabiedrības Apsardze

Kompetenti un Komunikatīvi

Personāls sabiedrības apsargāšanas operācijās bieži saskaras ar sarežģītām situācijām. Viņiem ir jābūt kvalificētiem domstarpību un konfliktu risināšanā.