Pārtikas nozares objekta pārvaldība

Augstu standartu objekta pakalpojumi

Pakalpojumu nodrošināšana pārtikas ražošanas nozarē ir sarežģīts uzdevums. Tā iemesls ir dažādās iekārtas un sistēmas, un atšķirīgās ražošanas prasības atbilstoši katram klientam.

Sadarbība ar Dussmann nodrošina dažādus pozitīvus aspektus Jūsu ražošanai un Jūsu administratīvajām darbam. Mēs nodrošinām aktīvu atbalstu saskaņā ar standartiem un noteikumiem, piemēram, ES direktīvām Nr. 852_2004 - Nr. 854_2004, Starptautisko pārtikas nekaitīguma standartu (IFS) vers. 6, Pārtikas higiēnas noteikumiiem (LMHV), DIN 10514.

Mēs sniedzam visaptverošus uzkopšanas pakalpojumus ražošanas sistēmām: mehānismiem, ražošanas līnijām, saldētavām, slēgtām sistēmām un saistītajam aprīkojumam pie sienām, griestiem, apgaismojuma, cauruļvados un tvertnēs.

Mēs esam izstrādājuši inovatīvas, pārbaudītas un izmēģinātas procedūras, un mūsu darbinieki saņem intensīvas apmācības un ievadkursus. Ar atbilstošo aprīkojumu viņi spēj veikt uzkopšanas darbus, kas Jums palīdzēs efektīvi ieviest HACCP koncepciju (bīstamības analīze).

Mēs veicam arī tālākus pakalpojumus, kas saistīti ar ražošanu, piemēram, iekšējo loģistiku, konteineru mazgāšanas iekārtu darbu un darbinieku atbalstīšanu šajos ražošanas procesos.

Mūsu modernās metodes un nepārtrauktā procesu pārbaude novērš jebkādu ražošanas procesu sabojāšanu un palīdz Jums nodrošināt maksimālu produktu integritāti un sistēmu pieejamību.

Papildus tam mēs sniedzam visus pakalpojumus, kas atbalsta Jūsu galveno uzņēmējdarbību, sākot no Jūsu darbinieku gardas ēdināšanas pakalpojumiem līdz pat kompetentiem tehniskiem pakalpojumiem un profesionālām drošības sistēmām. Mēs izmantojam savstarpējo sasaisti starp individuāliem pakalpojumiem, kas nodrošina uzlabotu izmaksu efektivitāti un augstākus kvalitātes standartus. Kad procesi un prasības mainās, mēs pielāgojam darbinieku izvietošanu un individuālo pakalpojumu nodrošināšanu.

Zvaniet mums vai sazinieties ar mums e-pastā. Mēs labprāt ieteiksim Jums risinājumu Jūsu individuālajām vajadzībām.

SIA "P.Dussmann"
Uzziņu tālrunis
Tel. +371-67-289415+371-67-289415

Dzesēšana un Gaisa kondicionēšana

Neatkarīgi un Efektīvi

Mūsu risinājumi ir kombinācija ar rentablu lietotāju koncepcijām un pakalpojumiem. 

Higiēnas uzkopšana

Individuāli un Uzticami

Mūsu koncepts higiēnas tīrīšanai 360 ° Higiēna, piedāvā slimnīcās un pārtikas ražošanas darbā uzticamu higiēnu. Integrētā sistēma ir izveidota, ņemot vērā visus faktorus, kas ietekmē higiēnu.