Mazumtirdzniecības objekta pārvaldība

Pakalpojumi 24 stundas diennaktī

Mazumtirdzniecībā apkalpošana ir galvenā prioritāte autosalonos, tirdzniecības centros,  universālveikalos un mazumtirdzniecības ķēdes veikalos. Tas ietver ne tikai laipnus tirdzniecības darbiniekus, bet arī nevainojami tīras, klientiem labvēlīgas tirdzniecības telpas.

Mūsu metodes mazumtirdzniecībā apvieno plaša spektra objekta pakalpojumus, ko nodrošina viens pakalpojumu sniedzējs. Mēs pielāgojam tos Jūsu konkrētajām vajadzībām un labprāt esam Jūsu rīcībā 24 stundas diennaktī: pielāgojami, piesardzīgi, uzticami.

Mūsu uzkopšanas darbinieki uzrauga to, lai Jūsu tirdzniecības telpas ir nevainojami tīras jau pirms Jūsu darbalaika sākuma, bet uztur tīrību arī darba laikā. Papildus augstiem tīrības standartiem mēs strādājam, netraucējot Jūsu klientiem.

Jūs varat paļauties uz mūsu drošības pakalpojumu piesardzību ikdienas darbā. Un ārkārtas situāciju gadījumā mūsu labi apmācītie drošības darbiniek strādā kompetenti, saglabājot vēsu prātu.

Mūsu tehniskie pakalpojumi garantē uzticamību visām Jūsu tehniskajām sistēmām. Mēs strādājam proaktīvi un novēršam defektus pirms to rašanās. Mūsu ēdināšanas pakalpojumu komanda gatavo dažādas, veselīgas maltītes darbiniekiem vai pēc pieprasījuma organizē radošus pasākumus.

Zvaniet mums, ja vēlaties uzzināt vairāk par objekta pārvaldību mazumtirdzniecībā, kas orientēta uz klientu. Mēs ceram uz Jūsu atsaucību.

SIA "P.Dussmann"
Uzziņu tālrunis
Tel. +371-67-289415+371-67-289415

Iekštelpu uzkopšana

Rentabli

Mēs esam izstrādājuši modernas procedūras un metodes mūsu iekštelpu uzkopšanas darbā, kas palīdz mums strādāt ātrāk, efektīvāk un drošāk.

Dzesēšana un Gaisa kondicionēšana

Neatkarīgi un Efektīvi

Mūsu risinājumi ir kombinācija ar rentablu lietotāju koncepcijām un pakalpojumiem.