Kultūras iestāžu objekta pārvaldība

Konkrēti piemēroti pakalpojumi Jūsu iestādei

Kā kultūras iestādes vadītājs Jūs esat pakļauts pretrunīgam radošuma, apmeklētāju uzņemšanas un laika menedžmenta spiedienam. Tādējādi bieži vien tiek zaudēts vērtīgs laiks, kuru Jūs labāk varētu izmantot Jūsu galvenajai uzņēmuma darbībai: mākslas un kultūras jautājumiem.

Mūsu metodes kultūras iestādēm ļauj mums uzņemties atbildību par visiem Jūsu iestādes pakalpojumiem un vienlaikus samazināt izmaksas. Unikāla iezīme ir pakalpojumu individualitāte; kopā ar Jūsu klientu mēs izstrādājam piemērotu risinājumu katrai iestādei. Mēs sākam ar līdzšinējā stāvokļa analīzi un turpinām ar pārvaldības pakalpojumiem. Ir svarīgi, ka mēs veidojam savstarpēju izpratni par pakalpojuma līmeņiem, kas savukārt norāda mūsu pakalpojumu nodrošināšanas veidu un mūsu darbinieku kvalifikācijas.

Objekta pārvaldības metodes kultūras iestādēm ietver trīs moduļus. Pirmais ietver visus pakalpojumus apmeklētājiem; draudzīgi, izpalīdzīgi un zinoši darbinieki ir pats svarīgākais. Otrais modulis ir saistīts ar pakalpojumiem, kas nodrošina, ka aizkulisēs viss darbojas nevainojami. Un treškārt, mēs apkalpojam Jūsu iestādes specifiskās funkcijas, piemēram, pasākumus un izbraucienus. Mēs labprāt sniegsim Jums padomus un palīdzēsim plānot pakalpojumus.

Sākotnējam ieskatam par mūsu pakalpojumiem kultūras iestādēm, lūdzu, sazinieties ar mums telefoniski vai sūtiet mums e-pastu.

SIA "P.Dussmann"
Uzziņu tālrunis
Tel. +371-67-289415+371-67-289415

Iekštelpu uzkopšana

Rentabli

Mēs esam izstrādājuši modernas procedūras un metodes mūsu iekštelpu uzkopšanas darbā, kas palīdz mums strādāt ātrāk, efektīvāk un drošāk.

Kafijas bāri

Tikšanās vieta

Viegli iekļaujami un pielāgojami jūsu darbības vajadzībām.