Kopšanas un aprūpes iestāžu objekta pārvaldība

Sadarbībā ar Jūsu medmāsām

Senioru iestādes un citas kopšanas un aprūpes organizācijas izjūt pieaugošu spiedienu samazināt izmaksas. Tas ir papildu faktors pieaugošajam prasmīgu darbinieku trūkumam.

Mūsu objekta pārvaldības metodes kopšanas un aprūpes iestādēm ir radītas, lai risinātu šīs problēmas. Mēs atbalstām Jūs visos darbos, kas Jums ir papildus galvenajai uzņēmuma darbībai, un pielāgojam pakalpojumus Jūsu konkrētajām vajadzībām. Mēs kā komanda strādājam kopā ar Jūsu darbiniekiem un apzināmies, ka komunikācija ir ļoti svarīga mūsu pakalpojumu daļa.

Uzkopšanas pakalpojumi ietver veļas mazgāšanas pakalpojumus un mājsaimniecību, kā arī visaptverošu dokumentēšanas sistēmu saskaņā ar Veselības apdrošināšanas dienesta vadlīnijām. Mēs ļoti rūpīgi ievērojam higiēnas prasības, izmantojot 70 lappušu garo higiēnas rokasgrāmatu, kurā noteikti ļoti augsti standarti. Tehniskos pakalpojumus var ļoti labi pielāgot un paplašināt no sētnieku pakalpojumiem līdz tehnisko sistēmu pakalpojumiem un uzturēšanai.

Galvenā problēma veco ļaužu iestādēs ir ēdiens. Mēs nodrošinām ēdināšanas pakalpojumu metodi, kas ietver pilnvērtīgas maltītes, uzkodas un našķus, kā arī nodrošinām ēdienu visām speciāla uztura prasībām.

Mēs labprāt sniegsim Jums padomu par metodēm Jūsu iestādei. Zvaniet mums vai sazinieties ar mums e-pastā.

SIA "P.Dussmann"
Uzziņu tālrunis
Tel. +371-67-289415+371-67-289415

Vitalance

Senioru Ēdināšana

Mūsu senioru ēdināšanas konceptam ir daudz priekšrocību - no iedzīvotāju veselības uzlabošanas līdz izmaksu pazemināšanai, jo samazinājušās aprūpes vajadzības, kā arī pozitīva ietekme uz objekta tēlu.

Iekštelpu uzkopšana

Rentabli

Mēs esam izstrādājuši modernas procedūras un metodes mūsu iekštelpu uzkopšanas darbā, kas palīdz mums strādāt ātrāk, efektīvāk un drošāk.