Izglītības objektu pārvaldība

Pakalpojumi bērnu aprūpes iestādēm, skolām un augstskolām

Objekta pārvaldība bērnu aprūpes iestādēm, skolām un augstskolām ietver pakalpojumu pielāgošanu ļoti dažādām vajadzībām. Kā viens no lielākajiem dažādu pakalpojumu nodrošinātājiem visā pasaulē mēs varam pierādīt lielu pieredzi, darot to. Katrai izglītības iestādei mēs radām pielāgojamu metodi, kas ir piemērota tās konkrētajām vajadzībām. Mūsu pakalpojumi ietver sētnieku pakalpojumus, kā arī pilnu tehnisko pakalpojumu klāstu. Mēs nodrošinām uzticamus, profesionālus uzkopšanas pakalpojumus un labprāt sniegsim Jums padomu par drošības metodi tieši Jūsu iestādei.

Svarīgākā daļa skolu un izglītības iestāžu objekta pārvaldībā ir ēdināšanas pakalpojumi. Mēs nodrošinām veselīgas, sabalansētas maltītes un dažādus, ilgi uzglabājamus produktus. Un mūsu ēdināšanas pakalpojumu metodes sniedz vēl vairāk: no modernām pasūtīšanas sistēmām līdz pat piemērojamai produktu apstrādei, no mūsu pašu pakalpojumu sniegšanas personāla līdz pārskatāmām maksājumu sistēmām, mēs piedāvājam visus pakalpojumus no viena pakalpojumu sniedzēja. Mūsu virtuves profesionāļi ir atvērti jaunām tendencēm, zina, kā veikt savu darbu, un viņi nodrošina, ka tiek pasniegts labs, veselīgs un daudzveidīgs ēdiens. Un tas nozīmē, ka Jūs varat koncentrēties uz pašu svarīgāko – izglītību.

Ļaujiet mums iepazīstināt Jūs ar mūsu objekta pārvaldības metodēm un parādīt Jums, kā tās var sniegt labumu Jūsu iestādei. Zvaniet mums vai sazinieties ar mums e-pastā.

SIA "P.Dussmann"
Uzziņu tālrunis
Tel. +371-67-289415+371-67-289415

CoolCooking

Ēdināšana skolās

Mūsu koncepts ēdināšanā skolās dod studentiem izvēlēties atkarībā no tā, ko tie ēd, un nodrošina veselīgas ēšanas vadlīnijas.

Iekštelpu uzkopšana

Rentabli

Mēs esam izstrādājuši modernas procedūras un metodes mūsu iekštelpu uzkopšanas darbā, kas palīdz mums strādāt ātrāk, efektīvāk un drošāk.