Administratīvā objekta pārvaldība

Integrētie objekta pakalpojumi

Mūsu metodes administratīvajām iestādēm ietver ļoti dažādus objekta pakalpojumus, ko nodrošina viens pakalpojumu sniedzējs. Mēs sniedzam ļoti visaptverošus, uz pakalpojumu un procesu orientētus uzkopšanas, drošības, ēdināšanas un tehniskos pakalpojumus. Savstarpējās sasaistēs tiek radīta līdzdarbība, kas nodrošina uzlabotu kvalitāti un izmaksu efektivitāti. Tā rezultātā Jūsu telpas ir tīras un labi uzturētas, kas nodrošina, ka Jūsu īpašumi saglabā to vērtību; tehniskās sistēmas darbojas uzticami, pasargājot Jūsu serverus un datus; 24 stundas diennaktī tiek garantēta drošība, un Jūsu darbinieki un Jūsu viesi gūst labumu no dažādiem un veselīgiem ēdināšanas piedāvājumiem.

Visi mūsu apkalpošanas darbinieki ir labi kvalificēti, un sakarā ar lielisku reģionālo tīklu mēs varam ātri nodrošināt īstermiņa darbinieku nepieciešamību, piemēram, drošības un apkalpojošo personālu pasākumam.

Mēs labprāt sniegsim vairāk informācijas par objekta pārvaldību Jūsu administratīvajai iestādei. Zvaniet mums vai sazinieties ar mums e-pastā.

SIA "P.Dussmann"
Uzziņu tālrunis
Tel. +371-67-289415+371-67-289415

Iekštelpu uzkopšana

Rentabli

Mēs esam izstrādājuši modernas procedūras un metodes mūsu iekštelpu uzkopšanas darbā, kas palīdz mums strādāt ātrāk, efektīvāk un drošāk.

Delightful

Darbinieku Ēdināšana

Mūsu darbinieku ēdināšanas koncepcija ļauj piedāvāt Jūsu darbiniekiem vieglas, veselīgas un sabalansētas maltītes.