Vitalance

Moderni ēdināšanas pakalpojumi senioriem – Pielāgoti un garšīgi

Vitalance ēdināšana ir visaptveroša metode senioru īpašajām vajadzībām. Tā koncentrējas uz veselības veicināšanu, saglabāšanu un uzlabošanu vēlīnajos gados. Vitalance ēdināšana nodrošina augstu kvalitāti, optimālu uzturu ar baudāmiem ēdieniem un diētu, kura ir pielāgota vecāko ļaužu vajadzībām, un cīnās ar nepietiekamu uzturu un trūkumiem.

Metode nodrošina arī ēšanas paradumu dokumentēšanu un komunikāciju starp medmāsu, virtuves un apkalpojošo personālu. Vitalance ēdināšana demonstrē veidus, kā to uzlabot un kā izveidot uz klientu orientētu kvalitātes vadību. Programma ietver slimības vēsturi, ēdiena un dzērienu patēriņa dokumentēšanu, rekomendācijas par maltīšu sadali, ēšanas un dzeršanas palīglīdzekļus un higiēnas noteikumus terapijas virtuvēm. Tā ietver arī visaptverošas apmācības aprūpētājiem, virtuves un uzkopšanas personālam.

Vitalance ēdināšana var tikt individuāli piemērota atbilstoši vajadzībām un Jūsu iestādes konkrētajai situācijai. Tas ļauj Jums iegūt visus labumus, kas izriet no pilnveidotiem ēdināšanas pakalpojumiem, tai skaitā, pacientu veselības uzlabošanu, izmaksu samazināšanu, kas radusies nepieciešamās aprūpes samazināšanās dēļ, un pozitīvu ietekmi iestādes tēlam.

Mēs labprāt sniegsim vairāk informācijas. Zvaniet mums vai sazinieties ar mums e-pastā.

SIA "P.Dussmann"
Uzziņu tālrunis
Tel. +371-67-289415+371-67-289415

Ilgtspējīga Ēdināšana

Reģionāla un Sezonāla

Pēc pieprasījuma, Jūs varat padarīt savas ēdināšanas darbības vēl ilgtspējīgākas. Piemēram, pasniedzot ēdienu, kas gatavots no vietējiem produktiem un organiskā kvalitātē. Vai uzstādot energoefektīvu virtuves aprīkojumu un pārvēšot pārtikas atkritumus enerģijā. Jautājiet mums.