Delicatess

Ēdināšanas pakalpojumi slimnīcās – Pielāgoti un rentabli

Gluži kā restorānu pakalpojumi. Tas ir tas, ko Delicatess ēdināšana, mūsu ēdināšanas pakalpojumu metode slimnīcām, garantē pacientiem. Lai turētu šo solījumu, mēs strādājam kopā ar klientiem un izstrādājam piedāvājumu, kas pielāgots konkrētām iestādes vajadzībām. Tas ietver telpu ierobežojumus un iespējas, kā arī klienta vēlmes.

Delicatess ēdināšana nozīmē darbošanos Jūsu virtuvē un ēdiena gatavošanu darbavietā. Bet mēs varam nodrošināt restorānu pakalpojumus arī bez centrālās virtuves. Tas ir iespējams, izstrādājot modernas, pielāgojamas ražošanas sistēmas un piemērojot mūsu ēdināšanas speciālistu zināšanas. Mēs vienmēr ņemam vērā Jūsu pacientu intereses – ēdiens slimnīcā var būt kā daļa no terapijas. Mēs strādājam kopā ar uztura speciālistiem un piedāvājam visa veida speciālas diētas.

Delicatess ēdināšana var ietvert arī ēdināšanas pakalpojumus Jūsu darbiniekiem: no kafijas bāra līdz par darbinieku restorānam.

Nodrošinot ēdināšanas pakalpojumus slimnīcās, mēs pasniedzam labu ēdienu. Mēs nodrošinām sastāvdaļu kvalitāti, rūpīgi izvēloties piegādātājus, lielākoties vietējos, un rūpīgi sagatavojam ēdienu. Maltīšu ēdienkartes dažādību palielina tematiskās nedēļas.

Mēs labprāt sniegsim vairāk informācijas par ēdināšanas pakalpojumiem slimnīcās. Vienkārši piezvaniet mums vai sazinieties ar mums e-pastā.

SIA "P.Dussmann"
Uzziņu tālrunis
Tel. +371-67-289415+371-67-289415

Dussmann deli

Veselīgi un Garšīgi

Darba laiki paliek aizvien elastīgāki. Daudziem cilvēkiem ir ļoti būtiska pieejamība pēc veselīgām uzkodām visas darba dienas garumā.

Kafijas bāri

Tikšanās vieta

Viegli iekļaujami un pielāgojami jūsu darbības vajadzībām.