Delightful

Moderna darbinieku ēdināšana – Viegli un svaigi

Aizvien vairāk pieaug veselīgas ēšanas principi visās mūsdienu sabiedrības grupās. Lielākā daļa cilvēku ļoti pūlas, lai piekoptu veselīgu ēšanu. Bet tiem, kuru darbadienas ir garas, bieži vien ir sarežģīti organizēt veselīga, sabalansēta uztura maltītes. Delightful ēdināšana nodrošina Jūsu iestādei darbinieku ēdināšanas pakalpojumu metodi, kas to realizē.

Delightful ēdināšana nodrošina vieglas, svaigas maltītes, kas orientētas uz Jūsu darbinieku gaumi un vajadzībām. Ēdieni maltīšu ēdienkartē ir uzlaboti kaloriju un uzturvērtības ziņā, un tiek izmantotas sastāvdaļas ar augstu uzturvērtību blīvumu. Izvēloties produkciju, mēs ievērojam striktus kvalitātes standartus un lielākoties iepērkamies pie vietējiem piegādātājiem.

Galvenais faktors ir Jūsu darbinieku prasības un veselība. Lai sniegtu vairāk informācijas par uzturu, mēs esam izstrādājuši vairākus seminārus par veselīgu ēšanu, kam varat reģistrēties. Tēmas variē no ēdiena, kas uzlabo smadzeņu darbību un mazina stresu, līdz produktu informācijai un galda etiķetei.

Un visbeidzot, Delightful ēdināšana sniedz lielisku pielāgošanās iespēju. Katru detaļu mēs pārrunājam ar Jums un nodrošinām, ka viss tiek pielāgots Jūsu darba vajadzībām.

Ja Jūs vēlaties uzzināt ko vairāk par darbinieku ēdināšanu, lūdzu, zvaniet mums vai sazinieties ar mums e-pastā. Mēs priecāsimies saņemt ziņu no Jums.

SIA "P.Dussmann"
Uzziņu tālrunis
Tel. +371-67-289415+371-67-289415

Dussmann deli

Veselīgi un Garšīgi

Darba laiki paliek aizvien elastīgāki. Daudziem cilvēkiem ir ļoti būtiska pieejamība pēc veselīgām uzkodām visas darba dienas garumā.

Kafijas bāri

Tikšanās vieta

Viegli iekļaujami un pielāgojami jūsu darbības vajadzībām.