Dussmann ēdināšanas pakalpojumi
Dussmannēdināšanas pakalpojumi

Ēdināšana – Garda un pielāgota

Servējam maltītes, kas atbilst Jūsu vēlmēm

Labs uzturs ir nozīmīgs faktors labklājībai, produktivitātei un vispārējai veselībai. Tomēr ikdienas dzīvē pareiza ēšana bieži vien ir sarežģīta. Nereti nepietiek laika, īpaši atrodoties darbā.

Mūsu ēdināšanas pakalpojumu mērķis ir nodrošināt cilvēkiem pieeju veselīgai pārtikai, neatkarīgi no viņu atrašanās vietas. Mēs esam izstrādājuši produktus, kas ir pielāgoti dažādām vajadzībām un prasībām – gan uzturvērtības, gan garšas ziņā.

Visi mūsu ēdināšanas pakalpojumi ietver dažus pamatprincipus. Piemēram, mēs īpaši pievēršam uzmanību iespējai uzglabāt produktus ilgi, un lielāko daļu mūsu produktu piegādā reģionālie piegādātāji. Ja klients vēlas, mēs labprāt nodrošinām organiskas maltītes, un mēs varam piedāvāt atbilstošu ēdināšanu visām speciāla uztura prasībām.

Aprīkojums, ko mēs izmantojam, ir pielāgots mūsu klientu situācijai un nevis otrādi. Tas attiecas uz ražošanas procesiem, pasūtīšanas un pakalpojumu sistēmām, kā arī uz maksājumu sistēmām.

Mēs labprāt nodrošināsim pakalpojumus atbilstoši specifiskām un konkrētām prasībām un izstrādāsim risinājumus, kas ietver ne tikai ēdiena sagatavošanu. Mūsu ēdināšanas pakalpojumu speciālisti labprāt sniegs Jums tālāku informāciju.

Ilgtspējīga Ēdināšana

Reģionāla un Sezonāla

Pēc pieprasījuma, Jūs varat padarīt savas ēdināšanas darbības vēl ilgtspējīgākas. Piemēram, pasniedzot ēdienu, kas gatavots no vietējiem produktiem un organiskā kvalitātē. Vai uzstādot energoefektīvu virtuves aprīkojumu un pārvēšot pārtikas atkritumus enerģijā. Jautājiet mums.

HACCP koncepts

Pārtikas Higiēna

HACCP koncepts ir efektīva kontroles sistēma, kas nodrošina stingru pārtikas higiēnu un drošību ražošanas procesos. Uzticamību nodrošina saskaņotas dokumentācijas un regulāras ārējo institūtu HACCP higiēnas revīzijas.