Dussmann apsardzes pakalpojumi
Dussmann apsardzes pakalpojumi

Apsardzes pakalpojumi – Visaptveroši un optimizēti

Nodrošinām, ka viss tiek kontrolēts

Dussmann Service apsardzes metodes ir sagatavotas, balstoties uz klientu individuālajām vajadzībām. Nevainojama to īstenošana ir kvalitātes, darbinieku, dokumentācijas, organizācijas un drošības tehnoloģiju apkopojums. Šie faktori tiek profesionāli koordinēti un cieši saistīti, lai nodrošinātu efektīvu darbu.

Piemēram, modernu apsardzes tehnoloģiju izmantošanai nepieciešami labi apmācīti darbinieki. Mēs rūpīgi izvēlamies mūsu apsardzes darbiniekus un nodrošinām iekšējās apmācības un regulāras tālākas apmācības. Apsardzes pakalpojumu dokumentācijai jābūt visaptverošai un saprotamai. Tas ir svarīgi ne tikai atbildības ziņā, bet arī organizatorisku iemeslu dēļ. Mūsu kvalitātes pārvaldība, kas orientēta uz klientu, nosaka audita un procedūru dokumentāciju, izmantojot datorsistēmu atbalstītas metodes.

Lai nodrošinātu tehnisko drošības sistēmu pieejamību, mēs strādājam kopā ar mūsu tehnisko pakalpojumu nodaļu. Pēc pieprasījuma mēs varam nodrošināt arī ieguldījumu, kas nepieciešams jaunām tehniskās apsardzes iekārtām.

Daudzi mūsu klienti ir uzticējušies Dussmann Service apsardzes pakalpojumiem daudzu gadu garumā. Pēc pieprasījuma mēs labprāt nodrošināsim atsauksmes. Ja Jums nepieciešama Jūsu iestādes apsardzes prasību analīze, mēs labprāt sagatavosim Jums piedāvājumu.

SIA "P.Dussmann"
Uzziņu tālrunis
Tel. +371-67-289415+371-67-289415

Sākotnēja un Turpmāka Apmācība

Kvalificēts un Motivēts

Labi kvalificēts personāls ir augsta prioritāte. Mēs piedāvājam plašu programmu sākotnējās un tālākizglītības kursus par dažādiem tematiem mūsu pašu mācību centrā.